Nebezpečný deviant zmizel, policie žádá o pomoc veřejnost

Policie žádá veřejnost o pomoc při vypátrání pobytu nebezpečného sexuálního devianta, dvaačtyřicetiletého Josefa Tichého. Je pacientem psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě, odkud na propustku odjel 16. února do Prahy, ale do ústavu už se nevrátil.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Muž má násilnické sklony a jeho sexuální aktivita je tlumena léky pouze na dobu jednoho týdne. Na svobodě se dopouští pohlavního zneužívání mladých dívek. Hledaný muž je 170 centimetrů vysoký, střední postavy. Má hnědé oči a delší hnědočerné vlasy. Na první pohled má znatelně zakřivený nos doleva. Na čele vpravo má jizvu, kterou se snaží zakrývat vlasy. Když odcházel z ústavu, měl na sobě tmavou tříčtvrteční šusťákovou bundu, tmavé kalhoty a sportovní obuv.

Policie žádá všechny, kteří by tohoto muže zahlédli, aby o tom neprodleně informovali nejbližší policejní služebnu nebo zatelefonovali na linku 158.

Jan Rosenauer, Stanislav Vintr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme