Nebezpečný deviant zmizel, policie žádá o pomoc veřejnost

Policie žádá veřejnost o pomoc při vypátrání pobytu nebezpečného sexuálního devianta, dvaačtyřicetiletého Josefa Tichého. Je pacientem psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě, odkud na propustku odjel 16. února do Prahy, ale do ústavu už se nevrátil.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Muž má násilnické sklony a jeho sexuální aktivita je tlumena léky pouze na dobu jednoho týdne. Na svobodě se dopouští pohlavního zneužívání mladých dívek. Hledaný muž je 170 centimetrů vysoký, střední postavy. Má hnědé oči a delší hnědočerné vlasy. Na první pohled má znatelně zakřivený nos doleva. Na čele vpravo má jizvu, kterou se snaží zakrývat vlasy. Když odcházel z ústavu, měl na sobě tmavou tříčtvrteční šusťákovou bundu, tmavé kalhoty a sportovní obuv.

Policie žádá všechny, kteří by tohoto muže zahlédli, aby o tom neprodleně informovali nejbližší policejní služebnu nebo zatelefonovali na linku 158.

Jan Rosenauer, Stanislav Vintr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme