VIDEO: Strážníci z preventivních důvodů zveřejnili záběry, jak se v Brně dostalo auto mezi dvě tramvaje

Bez vážnějších zranění vyvázl řidič auta, které v pondělí v Brně mezi sebe zmáčkly dvě tramvaje. Záběry z nehody nyní zveřejnila brněnská městská policie za účelem prevence. „Při průjezdu křižovatkou buďte vždy mimořádně opatrní. Jedna chyba může ovlivnit mnoho životů,“ píše v tweetu mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem.

Brno Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Srážka dvou tramvají s osobním automobilem se stala v brněnské ulici Veveří v pondělí kolem 10.30 u zastávky na Konečného náměstí.

V brněnské ulici Veveří zmáčkly dvě tramvaje auto. Hasiči řidiče vyprostili, jeho zranění není vážné

Číst článek

Řidiče auta po nehodě vyprošťovali hasiči, záchranná služba ho následně odvezla na urgentní příjem fakultní nemocnice v Bohunicích. Mluvčí záchranné služby Michaela Bothová informovala, že by nemělo jít o vážná zranění.

Mluvčí Městské policie Brno v úterý zveřejnil na twitteru kamerové záběry, které zachycují nehodu. V příspěvku apeluje na opatrnost řidičů při průjezdu křižovatkami.

V blízkosti nehody byla v pondělí dopoledne zablokovaná doprava. Dopravní podnik zavedl náhradní autobusovou i trolejbusovou dopravu. Hasiči křižovatku uklidili a před polednem byl provoz znovu obnoven.

onz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme