Nikomu dalšímu se při nehodě nic nestalo, děkuji za pěkně sešitou hlavu, tweetuje Zaorálek

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek z ČSSD poděkoval na twitteru záchranářům a lékařům, kteří mu pomohli po páteční dopravní nehodě. Podle Zaorálka se při páteční nehodě nikomu dalšímu nic nestalo.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda dvou osobních aut u Lechovic na Znojemsku | Zdroj: ČTK

„Děkuji brněnským záchranářům, lékařům a sestrám traumatologie nemocnice v brněnských Bohunicích za jejich včerejší pohotovost a za to, jak mi nakonec pěkně sešili hlavu,“ napsal Zaorálek na twitteru. Lékaři ho ještě v noci po nehodě propustili do domácí péče, informovalo už dříve ministerstvo zahraničí.

Volební lídr ČSSD také napsal, že byl při nehodě jediným zraněným. „Jsem rád, že se nikomu dalšímu nic nestalo,“ stojí v Zaorálkově tweetu.

Ministr zahraničí podle mluvčí ministerstva Ireny Valentové zrušil svou návštěvu na víkendových Dnech NATO v Ostravě, od pondělí ale bude pokračovat v plánovaném programu.

Dopravní nehoda, jejímž účastníkem byl i ministr Zaorálek se stala v pátek večer u Lechovic na Znojemsku. Podle jihomoravského policejního mluvčího Pavela Švába se u odbočky na Oleksovice srazila dvě auta. Míru zavinění účastníků nehody policie zjišťuje. Zatím se ví pouze to, že se ministrovo Audi srazilo s Mercedesem. Šváb regionálnímu deníku řekl, že dechová zkouška na alkohol byla u obou řidičů negativní.

Petr Jadrný, pla, rez Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme