Hlavní tah z Prahy na Karlovy Vary zablokoval převrácený kamion. Policisté odklánějí dopravu

U Lubence na Lounsku se ve čtvrtek po půlnoci převrátil kamion, který zablokoval hlavní silniční tah mezi Karlovými Vary a Prahou. Řidič byl zraněn. Ostatní řidiči místem nehody v obou směrech neprojedou. Podle předběžných odhadů silničářů má omezení trvat do 11.00. Také policie předpokládá, že uzavírka skončí dopoledne.

Praha/Karlovy Vary (Aktualizováno: 8:08 16. 1. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto | Foto: Pavel Pavlas | Zdroj: Český rozhlas

„Krátce před třetí hodinou ranní vyjely dvě hasičské jednotky na kraj Lubence ve směru na Prahu, kde se převrátil kamion. Řidič byl zraněn. Hasiči jej vyprostili a předali zdravotnické záchranné službě,“ uvedli hasiči Ústeckého kraje na svém twitteru.

Policisté odklánějí dopravu ze silnice 6 na objízdné trasy. Na vyprošťování nákladního auta se podílejí i další složky integrovaného záchranného systému, vyplývá z informací na webu dopravniinfo.cz.

Z takzvané Jesenické křižovatky vede objížďka přes obce Očihov, Podbořany, Vroutek, Drahonice, Lubenec a dále na Karlovy Vary. Ve směru na Prahu je silnice uzavřena v Lubenci, odkud řidiči jezdí po stejné trase opačným směrem.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme