Srážka vlaku s nákladním autem omezuje dopravu mezi Dobříší a Mníškem pod Brdy na Příbramsku

Ve Staré Huti na Příbramsku se v pátek před 12.00 srazil vlak s nákladním autem, záchranáři podle mluvčí Petry Effenbergerové ošetřili čtyři lehce zraněné. Příčinu nehody policie šetří. Pražský integrovaný podnik na svém twitteru uvedl, že předpokládá obnovení provozu na trati až ve večerních hodinách.

Stará Huť (Aktualizováno: 14:15 21. 2. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podle mluvčího středočeských hasičů vlak vykolejil, ale nepřevrátil se. „Mohu potvrdit informaci, že u nehody zasahujeme. Došlo ke srážce osobního vlaku a kamionu. Při nehodě byli zraněni čtyři lidí, z toho tři lehce. Jeden je strojvedoucí, jeden je řidič kamionu a dvě osoby z vlaku,“ sdělil Radiožurnálu Petr Svoboda. 

Podle něj provedli hasiči ve spolupráci se záchranáři zajištění nehody a pomáhali při ošetření zraněných. Teď si havarovaný vlak převezmou k vyproštění drážní hasiči.

V úseku mezi Dobříší a Mníškem pod Brdy zajistí dopravu náhradní autobusy.

tef, Jiří Svatoš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme