Nehoda tří kamionů zablokovala hlavní tah z Brna do Vídně

Nehoda tří kamionů zablokovala v sobotu po 13.00 na čtyři hodiny silnici z Brna na Mikulov. Silnice, která je hlavní spojnicí s Rakouskem, byla znovu otevřena až krátce před 17.30. Původně přitom měla uzavírka trvat jen do 15.30.

Pasohlávky (Aktualizováno: 17:53 20. 7. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nehoda tří kamionů zablokovala 20. července po 13.00 silnici z Brna na Mikulov. | Zdroj: Fotobanka ČTK

Na místě byly dva nepojízdné kamiony, které bylo třeba odtáhnout. Policisté dopravu v obou směrech odkláněli. Při nehodě se zranili dva lidé, řekly mluvčí jihomoravských policistů i hasičů.

Dálnice D1 ve směru na Prahu byla uzavřená kvůli nehodě kamionu, nikdo se nezranil

Číst článek

„Na místě jsme ošetřili dvě zraněné osoby, podle našich informací byli obě z posledního kamionu. Řidič utrpěl lehké zranění nohy a převezli jsme jej do brněnské Nemocnice u svaté Anny. Jeho spolujezdkyně ale utrpěla vážná zranění obou noh a pánve, přivolaný vrtulník ji převezl na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno v Bohunicích,“ uvedla mluvčí jihomoravských záchranářů Hedvika Kropáčková.

Z havarovaných kamionů vytekly na silnici provozní kapaliny, které hasiči odstraňují. Právě jejich technika blokovala protisměrný jízdní pruh.

Policisté dopravu v obou směrech odkláněli. „Ve směru od Brna odkláníme dopravu u Pohořelic na Pasohlávky a od Mikulova přes Horní Věstonice,“ uvedla mluvčí jihomoravských policistů Lenka Drahokoupilová.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme