Nehodu plně obsazeného auta v Nejdku nepřežili čtyři lidé, tři se zranili

Tragicky skončila noční dopravní nehoda v Nejdku na Karlovarsku. Plně obsazený osobní automobil tam narazil do stromu a převrátil se na střechu. Čtyři lidé zemřeli, tři utrpěli těžká zranění.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dopravní nehoda | Foto: Policie ČR

Nehoda se stala v pátek kolem 23. hodiny. Řidič Renaultu 19, ve kterém jelo sedm pasažérů ve věku od 10 do 39 let, na rovné přehledné silnici nezvládl řízení a vyjel z vozovky.

"Při návratu zpět silnici uvedl vozidlo do smyku a následně vjel do protisměru, kde narazil bokem auta do stromu. Na místě zemřel řidič a dva mladiství spolujezdci, ostatní spolucestující byli převezeni s těžkými zraněními do nemocnice," řekla Radiožurnálu karlovarský policejní mluvčí Pavel Valenta.

Dnes ráno podlehla zraněním v karlovarské nemocnici devětatřicetiletá žena, dalšímu mrtvými jsou stejně starý řidič a dva chlapci ve věku 15 a 17 let. Sedmnáctiletý mladík a dívky ve věku 10 a 16 let utrpěli mnohočetné zlomeniny a lékaři je nyní operují. Jejich stav označují jako vážný.

Aktuální informace o dopravní situaci můžete zjišťovat na webu Zelené vlny anebo ze svých mobilních telefonů na wap.rozhlas.cz.

Martin Hromádka, Jiří Brechličuk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme