Některé silnice jsou kvůli povodním zcela uzavřené

Kvůli rozvodněným řekám v severních a východních Čechách jsou některé silnici nesjízdné. Třetí stupeň povodňové aktivity stále platí na řece Smědá v Předláncích na Frýdlantsku, na Řásnici ve Frýdlantě a na Ploučnici v České Lípě. Vylitá voda opět poškodila hlavně silnice třetí třídy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Uzavírka mostu v Brandýse nad Labem | Foto: Pavel Pavlas

Nejen na R10 se kvůli vytrvalému dešti dělají velké kaluže. Opatrní musí být řidiči hlavně na čtyřicátém čtvrtém kilometru směrem na Turnov a na šedesátém pátém, kilometru směrem na Prahu.

V Železném Brodě ve Vaněčkově ulici se asi dvě stě metrů za náměstím ve směru na Malou Skálu na Jablonecku přes vozovku valí voda. Z koryta se vylila řeka i v Hrádku nad Nisou, zaplavený je vnitřní obchvat města. Velká voda zaplavuje i silnici v Mníšku na Liberecku.

AKTUÁLNÍ DOPRAVNÍ SITUACI SLEDUJTE ZDE.

Uzavřeny jsou i silnice z Černous na Ves a Boleslav. Omezený provoz je také v Marušicích, Horní Libchavě a Rousínově na Českolipsku.

Liberecko se přitom ještě stále potýká s uzavírkami silnic po srpnových povodních. Například utržená vozovka je směrem z Chrastavy na Andělskou Horu, poškozené mosty jsou ve Vísce nebo v Ludvíkově.

Alice Kottová, Eva Malá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme