Kriminalisté pátrají po batohu jednoho z pachatelů, kteří přepadli čerpací stanici v Nelahozevsi

Kriminalisté pokračují ve vyšetřování loupežného přepadení benzinky v Nelahozevsi. Dva neznámí pachatelé při něm zavraždili zaměstnankyni čerpací stanice. Policii se nyní podařilo ze záběrů bezpečnostních kamer identifikovat batoh jednoho z pachatelů a prosí veřejnost o jakékoli informace v souvislosti s batohem i jeho možným vlastníkem.

Nelahozeves Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie pátrá po batohu jednoho z pachatelů, kteří přepadli čerpací stanici v Nelahozevsi. | Foto: Koláž iRozhlas.cz | Zdroj: Policie ČR

Jedná se o batoh značky DAKINE, v kombinaci červené a šedé barvy, s bílým nápisem ve spodním pravém rohu vnější kapsy. S ohledem na skutečnost, že se nejedná o běžný batoh, kriminalisty zajímají informace v souvislosti s výskytem tohoto batohu u osoby pachatele,“ uvedl mluvčí policie Středočeského kraje Zdeněk Chalupa.

K úterku prošetřují policisté tři stovky poznatků a svědectví od lidí. S jakoukoli další informaci se veřejnost může na vyšetřovatele obrátit prostřednictvím linky 158. 

Dvojice lupičů přepadla minulý čerpací stanici poblíž Nelahozevsi na silnici 608. Jeden z pachatelů zastřelil osmapadesátiletou ženu, která na benzince pracovala. Vyšetřovatelé pracují i s verzí, že za loupeží stojí smíšený pár. Informace o tom, co zcizili, zatím policie nezveřejnila. 

jak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme