Kriminalisté pátrají po batohu jednoho z pachatelů, kteří přepadli čerpací stanici v Nelahozevsi

Kriminalisté pokračují ve vyšetřování loupežného přepadení benzinky v Nelahozevsi. Dva neznámí pachatelé při něm zavraždili zaměstnankyni čerpací stanice. Policii se nyní podařilo ze záběrů bezpečnostních kamer identifikovat batoh jednoho z pachatelů a prosí veřejnost o jakékoli informace v souvislosti s batohem i jeho možným vlastníkem.

Tento článek je více než rok starý.

Nelahozeves Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie pátrá po batohu jednoho z pachatelů, kteří přepadli čerpací stanici v Nelahozevsi.

Policie pátrá po batohu jednoho z pachatelů, kteří přepadli čerpací stanici v Nelahozevsi. | Foto: Koláž iRozhlas.cz | Zdroj: Policie ČR

Jedná se o batoh značky DAKINE, v kombinaci červené a šedé barvy, s bílým nápisem ve spodním pravém rohu vnější kapsy. S ohledem na skutečnost, že se nejedná o běžný batoh, kriminalisty zajímají informace v souvislosti s výskytem tohoto batohu u osoby pachatele,“ uvedl mluvčí policie Středočeského kraje Zdeněk Chalupa.

K úterku prošetřují policisté tři stovky poznatků a svědectví od lidí. S jakoukoli další informaci se veřejnost může na vyšetřovatele obrátit prostřednictvím linky 158. 

Dvojice lupičů přepadla minulý čerpací stanici poblíž Nelahozevsi na silnici 608. Jeden z pachatelů zastřelil osmapadesátiletou ženu, která na benzince pracovala. Vyšetřovatelé pracují i s verzí, že za loupeží stojí smíšený pár. Informace o tom, co zcizili, zatím policie nezveřejnila. 

jak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme