Němec zastřelil v penzionu u Chebu své dvě děti a sebe

V penzionu Sabadin v Podhradu na Chebsku se odpoledne našla mrtvá těla tří lidí. Jednalo se o občany sousedního Německa, patrně otce a jeho malé syny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policejní uzávěra | Foto: Jan Rosenauer, Miroslav Panuška

Na místě tragédie byly nalezeny dvě mrtvé děti, chlapci ve věku asi pěti a sedmi let, a jejich otec.

Podle předběžného ohledání lékařem záchranné služby měli oba chlapci střelná poranění hlavy, kterým na místě podlehli. Příčina úmrtí muže není zatím jasná. Byla nařízena soudní pitva.

Majitel penzionu Sabadin pro ČTK uvedl, že otec zřejmě syny zastřelil a pak spáchal sebevraždu. V hotelu se podle majitele muž s dětmi ubytoval v pondělí, nepatřil ke stálým hostům.

Německá agentura DPA napsala, že předtím muž zřejmě v Německu zastřelil svou manželku a poté odjel s dětmi přes hranici do Chebu. Tělo devětadvacetileté ženy našla policie v jejich společném domě v Himmelstadtu v bavorských Frankách dnes ráno.

Bližší informace k události, ať už jde o případný motiv nebo přesný věk obětí, česká policie zatím nechce sdělovat. Podle německé policie motiv činu není zatím jasný.

Dana Jelínková, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme