Neznámý muž v Praze znásilnil nezletilého chlapce, policie hledá svědka

Pražští detektivové pátrají po neznámém pachateli, který 10. října v lesoparku v Praze 9 znásilnil nezletilého chlapce. Policisté nyní zveřejnili portrét svědka, který se pohyboval poblíž a mohl by tak významně pomoci v pátrání.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policisté sestavili možnou podobu svědka události | Foto: Policie ČR

Podle informací policistů nezletilého chlapce pachatel znásilnil v sobotu 10. října 2015 v podvečerních hodinách v lesoparku nedaleko ulice Podvinný mlýn.

„V této souvislosti pátráme po důležitém svědkovi, který se pohyboval poblíž tohoto místa a také na trase metra linky B mezi stanicemi Černý Most a Vysočanská,“ řekl mluvčí policie Jan Daněk.

Tohoto důležitého svědka zachytily kamery a zároveň se policistům podařilo sestavit jeho možnou podobu. Jednalo se o muže, který byl ve věku okolo 18 až 20 lety, vysokého 170 až 175 cm, hubené postavy a světlé pleti.

Oblečen byl do modročerné látkové bundy, modrošedých džínsů a na nohou mel černé kotníčkové boty. Hovořil česky bez přízvuku.

Kriminalisté by potřebovali tohoto muže kontaktovat, aby zjistili, jestli nemůže svým svědectvím přispět k dopadení pachatele tohoto trestného činu. Jakékoliv informace o tomto muži přijmou operátoři tísňové linky 158.

ČRo Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme