Na Prostějovsku se pohřešuje čtyřiasedmdesátiletý senior, policie žádá o pomoc při pátrání

Policisté vyhlásili pátrání po čtyřiasedmdesátiletém Janu Koutném z Prostějovska, nezvěstný je od čtvrtečního večera. S žádostí o pomoc se obracejí i na veřejnost, řekla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. Senior užívá léky. V Olomouckém kraji je to v pátek již druhé vyhlášené pátrání, policisté hledají také patnáctiletou dívku v rizikovém stupni těhotenství.

Prostějov Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nezvěstný Jan Koutný | Zdroj: Policie ČR

„Se žádostí o pomoc se na linku 158 obrátili rodinní příslušníci, kteří muže postrádají od čtvrteční 19. hodiny, kdy odešel z domu v Horním Štěpánově neznámo kam. Předpokládáme, že by se mohl pohybovat nejen na Prostějovsku, ale případně na Olomoucku, Blanensku nebo Vyškovsku. Muž užívá léky, bez jejichž pravidelného podání by mohly nastat zdravotní komplikace,“ uvedla policejní mluvčí.

Pohřešovaný muž je silnější postavy, vysoký 175 centimetrů, má krátce střižené prošedivělé vlasy. Na sobě by mohl mít rifle, mikinu černé barvy a černé botasky. Jakoukoliv informaci k pobytu nebo pohybu pohřešovaného seniora přijmou policisté na lince 158.

Kateřině Rehovičová rozená Miková | Zdroj: Policie ČR/ČTK

Policisté v pátek vyhlásili pátrání také po pohřešované patnáctileté Kateřině Rehovičové, která odešla z Fakultní nemocnice v Olomouci v rizikovém stupni těhotenství. Podle policie může být v ohrožení života. Dívka by se podle policie moha pohybovat se svým přítelem na Přerovsku nebo Prostějovsku, kde má trvalé bydliště.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme