Noc bude s mrholením

V noci bude většinou zataženo nízkou inverzní oblačností, mlhavo, ojediněle mrholení, na severovýchodě a ojediněle i jinde polojasno. Nejnižší teploty 4 stupně až nula, na Moravě a ve Slezsku 9 až 5 stupňů. Mírný jihovýchodní vítr 5 až 20, na Moravě a ve Slezsku ve vyšších polohách čerstvý kolem 35 kilometrů, s nárazy do 70 kilometrů za hodinu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zítra čekáme většinou zataženo nízkou inverzní oblačností, která se během dne místy rozpustí a bude polojasno až oblačno. Místy mrholení. Nejvyšší denní teploty 6 až 10, na severovýchodě až 14 stupňů, v 1000 metrech na horách kolem 7. Mírný jihovýchodní vítr 5 až 20, na Moravě a ve Slezsku ve vyšších polohách čerstvý kolem 35 kilometrů, s nárazy do 70 kilometrů za hodinu, bude od západu slábnout a stáčet se na západní. Tlaková tendence: slabý pokles, během dne od západu slabý vzestup. Rozptylové podmínky: dobré, v Čechách v noci, ráno a dopoledne místy mírně nepříznivé.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme