Noc bude s mrholením

V noci bude většinou zataženo nízkou inverzní oblačností, mlhavo, ojediněle mrholení, na severovýchodě a ojediněle i jinde polojasno. Nejnižší teploty 4 stupně až nula, na Moravě a ve Slezsku 9 až 5 stupňů. Mírný jihovýchodní vítr 5 až 20, na Moravě a ve Slezsku ve vyšších polohách čerstvý kolem 35 kilometrů, s nárazy do 70 kilometrů za hodinu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zítra čekáme většinou zataženo nízkou inverzní oblačností, která se během dne místy rozpustí a bude polojasno až oblačno. Místy mrholení. Nejvyšší denní teploty 6 až 10, na severovýchodě až 14 stupňů, v 1000 metrech na horách kolem 7. Mírný jihovýchodní vítr 5 až 20, na Moravě a ve Slezsku ve vyšších polohách čerstvý kolem 35 kilometrů, s nárazy do 70 kilometrů za hodinu, bude od západu slábnout a stáčet se na západní. Tlaková tendence: slabý pokles, během dne od západu slabý vzestup. Rozptylové podmínky: dobré, v Čechách v noci, ráno a dopoledne místy mírně nepříznivé.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme