Noční přestřelka v České Lípě: tři mrtví

Tři mladí lidé zemřeli při noční přestřelce v České Lípě. Přímo v Bulharské ulici nedaleko Baru Olympia pravděpodobně zastřelil mladý muž jednadvacetiletého chlapce a stejně starou dívku. Sám potom obrátil zbraň proti sobě a zabil se. Policie uvalila na případ informační embargo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jeden z náhodných chodců k celé tragedii Radiožurnálu řekl: "Ležely tam tři mrtvoly. Z toho dva muži a jedna žena. Jeden muž a jedna žena byli zastřelení jedním dotyčným, který se zatřelil potom."

Přestřelka se odehrála v pátek kolem 21:20 v centru České Lípy na parkovišti u herny a baru Olympia v Bulharské ulici. a Mladík z Ústí nad Labem nejprve zastřelil dívku a druhého muže, pak obrátil zbraň proti sobě. Neštěstí nemělo přímé svědky. Příčiny zjišťuje Krajský úřad vyšetřování v Liberci. Vyšetřovatel na případ uvalil embargo s tím, že první informace poskytne v pondělí.

Teprve po prvních výstřelech údajně vyběhli ven návštěvníci herny a uviděli mladíka, který proti sobě obrátil zbraň a zastřelil se. Druhý mladík a dívka už leželi na zemi pravděpodobně mrtví, vrah totiž střílel z bezprostřední blízkosti. Neštěstí nemělo přímé svědky, a tak lidé na ulici spekulovali, zda šlo o tragické vyústění milostného trojúhelníku, nebo vyřizování účtů mezi muži, do kterého se děvče jen náhodně zapletlo.

Markéta Kaclová, Helena Šulcová, Daniel Kopecký Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme