O klienty zkrachovalé cestovky Alave je prý postaráno

Skoro tři stovky klientů cestovní kanceláře Alave a její dceřiné Ču tour, které zastihl krach cestovky v zahraničí, se o svou dovolenou ani o návrat domů údajně nemusí obávat. Radiožurnálu to řekl nejmenovaný zástupce této kanceláře v Kladně. "Všichni klienti mají zajištěné ubytování i dopravu zpátky do České republiky."

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mořská pláž

O své peníze by se neměli obávat ani klienti, kteří zaplatili například ještě tento týden často padesátitisícové částky. Alespoň tak to potvrdil generální ředitel Evropské cestovní pojišťovny Vladimír Krajíček, podle něhož se poškození klienti mají se smlouvami obrátit na pool pojistitelů. "To plnění je stanoveno zákonem, že by mělo být stoprocentní. Pokud pojistná částka, to znamená limit, na který je pojištěna cestovní kancelář Alave, bude postačovat, tak všichni dostanou sto procent. Podle našich dosavadních informací se dá předpokládat, že by všichni měli dostat ty peníze zpět."

Ladislav Pavlík, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme