O nových senátorech rozhodnuto

O tom, kdo vystřídá třetinu senátorů, je rozhodnuto. 17 uvolněných křesel obsadí čtyřkoalice, osm ODS, a po jednom sociální demokrat a nezávislý kandidát. Novým senátorům přišel včera odevzdat svůj hlas jen každý pátý z oprávněných voličů. Výsledky druhého kola senátních voleb a koaličních jednání o krajských zastupitelstvech dnes zhodnotí Výkonná rada ODS.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Představitelé strany, která je vítězem prvních krajských voleb, opakovaně potvrdili, že mají zájem sestavovat koalice s programově blízkými stranami, konkrétně se stranami čtyřkoalice. O tom, kdo vystřídá třetinu senátorů, je rozhodnuto. 17 uvolněných křesel obsadí čtyřkoalice, osm ODS, a po jednom sociální demokrat a nezávislý kandidát. Novým senátorům přišel včera odevzdat svůj hlas jen každý pátý z oprávněných voličů. Výsledky druhého kola senátních voleb a koaličních jednání o krajských zastupitelstvech dnes zhodnotí Výkonná rada ODS. Představitelé strany, která je vítězem prvních krajských voleb, opakovaně potvrdili, že mají zájem sestavovat koalice s programově blízkými stranami, konkrétně se stranami čtyřkoalice.

Jitka Malá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme