O nových senátorech rozhodnuto

O tom, kdo vystřídá třetinu senátorů, je rozhodnuto. 17 uvolněných křesel obsadí čtyřkoalice, osm ODS, a po jednom sociální demokrat a nezávislý kandidát. Novým senátorům přišel včera odevzdat svůj hlas jen každý pátý z oprávněných voličů. Výsledky druhého kola senátních voleb a koaličních jednání o krajských zastupitelstvech dnes zhodnotí Výkonná rada ODS.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Představitelé strany, která je vítězem prvních krajských voleb, opakovaně potvrdili, že mají zájem sestavovat koalice s programově blízkými stranami, konkrétně se stranami čtyřkoalice. O tom, kdo vystřídá třetinu senátorů, je rozhodnuto. 17 uvolněných křesel obsadí čtyřkoalice, osm ODS, a po jednom sociální demokrat a nezávislý kandidát. Novým senátorům přišel včera odevzdat svůj hlas jen každý pátý z oprávněných voličů. Výsledky druhého kola senátních voleb a koaličních jednání o krajských zastupitelstvech dnes zhodnotí Výkonná rada ODS. Představitelé strany, která je vítězem prvních krajských voleb, opakovaně potvrdili, že mají zájem sestavovat koalice s programově blízkými stranami, konkrétně se stranami čtyřkoalice.

Jitka Malá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme