Obavy z Pekelných andělů se nenaplnily

Obávaný celosvětový sraz motorkářského gangu Pekelní andělé v Praze bez problémů skončil. Do kempu u koupaliště Džbán sice dorazila za silné policejní asistence asi tisícovka členů, všichni ale většinu času trávili v areálu, popíjeli, bavili se a akci zakončili ohňostrojem. Nekonala se ani plánovaná spanilá jízda po Praze.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pekelní andělé | Zdroj: ČTK

Mnoho zahraničních členů gangu využilo na projížďku Prahou raději taxíky, důvodem byly zřejmě opakované policejní kontroly. Podle mluvčí pražské policie Evy Brožové se chovali slušně a bezproblémově. "Od ranních hodin postupně po skupinkách odjížděli. Do současné doby policie nezaznamenala žádný problém ani na místě samotném, v ulicích hlavního města, ani při jejich odjezdu. Na koupališti Džbán jsou pouze zbytky těchto účastníků, aby toto místo uklidili."

Pražané si stěžovali na jedinou věc: nikdo kromě členů gangu nebyl do areálu Džbánu vpuštěn, a veřejnost si tak nemohla prohlédnout velké množství motocyklů různých značek, především však oblíbených Harley-Davidson.

Marika Táborská, Monika Zajícová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme