Tělo nalezené v oboře Hvězda patří pohřešované ženě z Prahy, muž spáchal sebevraždu

Tělo, které objevila policie v oboře Hvězda, patří pohřešované čtyřiadvacetileté ženě. Zemřela násilnou smrtí, informovali v úterý pražští policisté. O deset let starší muž, pohřešovaný spolu s mladou ženou, spáchal podle policie v pátek sebevraždu.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: Český rozhlas

„V současné chvíli kriminalisté nevylučují úzkou souvislost mezi oběma případy,“ informovala mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

Policisté našli v pražské oboře Hvězda lidské tělo. Nevylučují násilnou smrt

Číst článek

Policie informovala, že zahájila úkony trestního řízení pro podezření z násilného trestného činu. Již dříve také nařídila soudní pitvu, aby zjistila přesnou příčinu úmrtí.

„S ohledem na právě probíhající vyšetřování a všechny pozůstalé nebudeme nyní poskytovat žádné bližší informace,“ dodala mluvčí.

Policie zároveň odvolala pátrání po obou mladých lidech, které zachytila kamera, jak spolu odcházejí z domu ženy v pražských Stodůlkách.

Kriminalisté prověřili desítky míst, kde by se muž se ženou mohli nacházet, v pondělí odpoledne začali hledat právě v oboře Hvězda v Praze 6, kde nakonec našli tělo pohřešované ženy.

ako Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme