Odbory hrozí stávkou. Kvůli zaměstnaneckým benefitům

Pokud poslanci zítra neschválí snížení zdanění zaměstnaneckých benefitů, budou odboráři stávkovat - ve Dvaceti minutách Radiožurnálu to řekl jejich šéf Jaroslav Zavadil.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaroslav Zavadil - nový předseda ČMKOS | Foto: Tomáš Adamec

„Pokud by to neprošlo, tak já se postavím rád do čela všech protestů, které budou následovat.“ Na otázku, zda vyjdou do ulic, odpověděl: “Myslím, že nám nic jiného nezbývá. Otázka je, proti komu. Protože, jestliže to bude schválené, tak spíš jde o to, jestli následující vláda, která vzejde z těchto voleb, by byla ochotná s tím něco udělat,“ řekl Zavadil.

Přehrát

00:00 / 00:00

Zavadil pro Radiožurnál: Pokud benefity neprojdou, rád se postavím do čela protestů

Celý rozhovor s novým předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů Jaroslavem Zavadilem uslyšíte ve Dvaceti minutách Radiožurnálu, krátce po půl šesté.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu.

Helena Šulcová, Šárka Slezáková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme