Švýcarsko 0:2 Česko

Ode dneška se vybírají vyplněné sčítací dotazníky

Dnešní noc byla rozhodujícím okamžikem pro sčítání lidí, domů a bytů. Lidé, kteří v tu dobu byli na území České republiky, mají za povinnost vyplnit sčítací dotazníky a odevzdat je statistikům.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V některých případech však distribuce tiskopisů selhala. Mluvčí statistického úřadu Vladimíry Pavlíčkové jsme se zeptali na možnosti nápravy. Pokud občané tiskopisy neodrželi, je třeba aby se dostavili na obecní úřad a tam si je vyzvedli. Ale tam nebudou identifikační údaje bydliště, a tak je třeba, aby k vyplněnému tiskopisu přiložili svou adresu.

Stížnosti na práci sčítacích komisařů nejsou podle Vladimíry Pavlíčkové příliš časté. Na některých místech sice nebyly rozdány dotazníky, ale lidé si je mohou dodatečně obstarat, a to na obecních nebo obvodních úřadech. Problémy nejsou očekávány ani při výběru sčítacích tiskopisů.

Vyplněné sčítací dotazníky musejí být odevzdány do 15.března.

Markéta Kaclová, Dušan Valenta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme