Odpoledne bude mlhavé a zítřek také

Odpoledne bude zataženo nízkou oblačností a mlhavo, ojediněle s mrholením. Na horách a místy i v nižších polohách polojasno. Nejvyšší teploty 6 až 10, v místech se slunečním svitem až 13 stupňů, v 1000 metrech na horách kolem 10 stupňů Celsia. Jižní vítr bude vát rychlostí 5 až 20 kilometrů za hodinu. Tlaková tendence: slabý pokles. Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci čekejte na většině území zataženo nízkou oblačností a mlhy, místy mrholení. Na horách a ojediněle i v nížinách polojasno. Nejnižší teploty 4 stupně až nula. Jižní vítr 5 až 15 kilometrů za hodinu.

Ve čtvrtek bude většinou zataženo nízkou oblačností a mlhavo, místy mrholení, na západě a severozápadě Čech přechodně slabý déšť. Během dne se bude nízká oblačnost místy protrhávat. Nejvyšší teploty 5 až 9, v místech se slunečním svitem až 11 stupňů, v 1000 metrech na horách kolem osmi. Jižní vítr 5 až 20 kilometrů za hodinu.

V pátek bude zataženo nízkou oblačností, mlhavo a ojediněle mrholení. Na horách a místy i v nižších polohách polojasno až skoro jasno. Nejvyšší denní teploty 4 až 8 stupňů,při zmenšené oblačnosti kolem 11 stupňů Celsia. Vát bude slabý jižní vítr do 4 metrů za sekundu.

I v sobotu čekejte zataženo a mlhavo s ojedinělým mrholením. Na horách a ojediněle i v nížinách, kde se oblačnost rozpustí, bude polojasno až skoro jasno. Nejvyšší denní teploty 4 až 8 stupňů, při malé oblačnosti kolem 11 stupňů Celsia. Slabý jižní vítr o rychlosti 1 až 4 metry za sekundu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme