Odpoledne čekejte mrholení, na severovýchodě polojasno

Odpoledne bude většinou zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Místy bude mrholit, na severu a severovýchodě i slabě pršet. Na severovýchodě Moravy a ve Slezsku bude polojano. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 5 a 8, v místech s malou oblačností kolem 10 stupňů Celsia. Na horách v 1000 m kolem 8 stupňů Celsia. Vát bude slabý jižní až jihovýchodní vítr o rychlosti 2 až 4, na severovýchodě Moravy a ve Slezsku až 8 metrů za sekundu. V Beskydech počítejte s nárazy větru kolem 20 metrů za sekundu. Tlaková tendence: slabý vzestup nebo setrvalý stav. Rozptylové podmínky budou mírně nepříznivé.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zítra bude většinou zataženo nízkou oblačností a mlhavo, místy s mrholením. Na horách a místy i v nižších polohách bude během dne polojano. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 4 až 8, při malé oblačnosti kolem 11 stupňů Celsia. Na horách v 1000 m kolem 7 stupňů Celsia. Vát bude slabý jižní až jihovýchodní vítr o rychlosti 2 až 4 metry za sekundu. Tlaková tendence: setrvalý stav. Rozptylové podmínky budou mírně nepříznivé.

I v sobotu bude zataženo nízkou oblačností, mlhavo, ojediněle dojde k mrholení. Na horách a ojediněle i v nížinách bude ale polojasno až skoro jasno. Nejnižší noční teploty 3 až -1 stupeň, nejvyšší denní 4 až 8 stupňů Celsia. Rychlost slabého jižního až jihovýchodního větru bude mezi 1 a 4 metry za sekundu.

V neděli bude od západu postupně oblačno, místy s deštěm nebo přeháňkami. Na východě území bude zpočátku zataženo, mlhavo, ojediněle mrholení. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 6 a 10 stupni Celsia. Slabý jižní až jihovýchodní vítr dosáhne maximálně rychlosti 4 metry za sekundu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme