Odpoledne čekejte mrholení, na severovýchodě polojasno

Odpoledne bude většinou zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Místy bude mrholit, na severu a severovýchodě i slabě pršet. Na severovýchodě Moravy a ve Slezsku bude polojano. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 5 a 8, v místech s malou oblačností kolem 10 stupňů Celsia. Na horách v 1000 m kolem 8 stupňů Celsia. Vát bude slabý jižní až jihovýchodní vítr o rychlosti 2 až 4, na severovýchodě Moravy a ve Slezsku až 8 metrů za sekundu. V Beskydech počítejte s nárazy větru kolem 20 metrů za sekundu. Tlaková tendence: slabý vzestup nebo setrvalý stav. Rozptylové podmínky budou mírně nepříznivé.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zítra bude většinou zataženo nízkou oblačností a mlhavo, místy s mrholením. Na horách a místy i v nižších polohách bude během dne polojano. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 4 až 8, při malé oblačnosti kolem 11 stupňů Celsia. Na horách v 1000 m kolem 7 stupňů Celsia. Vát bude slabý jižní až jihovýchodní vítr o rychlosti 2 až 4 metry za sekundu. Tlaková tendence: setrvalý stav. Rozptylové podmínky budou mírně nepříznivé.

I v sobotu bude zataženo nízkou oblačností, mlhavo, ojediněle dojde k mrholení. Na horách a ojediněle i v nížinách bude ale polojasno až skoro jasno. Nejnižší noční teploty 3 až -1 stupeň, nejvyšší denní 4 až 8 stupňů Celsia. Rychlost slabého jižního až jihovýchodního větru bude mezi 1 a 4 metry za sekundu.

V neděli bude od západu postupně oblačno, místy s deštěm nebo přeháňkami. Na východě území bude zpočátku zataženo, mlhavo, ojediněle mrholení. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 6 a 10 stupni Celsia. Slabý jižní až jihovýchodní vítr dosáhne maximálně rychlosti 4 metry za sekundu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme