Odpoledne proměnlivá oblačnost, na horách sníh

Odpoledne meteorologové očekávají proměnlivou oblačnost, v horských oblastech místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 0 - 4 °C, v 1000 m na horách kolem -3 stupňů. Čerstvý západní až jihozápadní vítr bude vát rychlostí 15 až 30 km/h, na hřebenech hor a místy v nárazech kolem až 55 kilometrů za hodinu. Během dne bude slábnout.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tlak bude slabě až mírně stoupat a rozptylové podmínky budou dobré. Upozornění: ve vyšších polohách se mohou vytvářet sněhové jazyky.

V noci má být oblačno až polojasno, v horských oblastech místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejnižší teploty -2 až -6 stupňů Celsia. Mírný západní vítr 5 až 20 kilometrů za hodinu.

V pondělí bude polojasno až oblačno, v horských oblastech na severu a severovýchodě místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty -1-3 °C, v 1000m na horách kolem -4 stupňů stupňů. Slabý západní vítr do 15 kilometrů za hodinu. Tlak bude slabě až mírně stoupat a rozptylové podmínky budou dobré.

V úterý by mělo být polojasno, ojediněle slabé sněhové přeháňky, zejména v severních horských oblastech. Noční teploty -2 až -6, ve vyšších polohách se sněhovou pokrývkou až -10 °C. Odpolední -2 až 2 stupně Celsia. Slabý proměnlivý vítr do 10 km/h.

Ve středu bude zřejmě polojasno. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C, ve vyšších polohách se sněhovou pokrývkou až -10 stupňů Celsia. Odpolední teploty -2-2 °C. Slabý jihovýchodní vítr bude vát rychlostí 5-10 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme