Odpoledne proměnlivá oblačnost, na horách sníh

Odpoledne meteorologové očekávají proměnlivou oblačnost, v horských oblastech místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty 0 - 4 °C, v 1000 m na horách kolem -3 stupňů. Čerstvý západní až jihozápadní vítr bude vát rychlostí 15 až 30 km/h, na hřebenech hor a místy v nárazech kolem až 55 kilometrů za hodinu. Během dne bude slábnout.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tlak bude slabě až mírně stoupat a rozptylové podmínky budou dobré. Upozornění: ve vyšších polohách se mohou vytvářet sněhové jazyky.

V noci má být oblačno až polojasno, v horských oblastech místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejnižší teploty -2 až -6 stupňů Celsia. Mírný západní vítr 5 až 20 kilometrů za hodinu.

V pondělí bude polojasno až oblačno, v horských oblastech na severu a severovýchodě místy, jinde jen ojediněle sněhové přeháňky. Nejvyšší teploty -1-3 °C, v 1000m na horách kolem -4 stupňů stupňů. Slabý západní vítr do 15 kilometrů za hodinu. Tlak bude slabě až mírně stoupat a rozptylové podmínky budou dobré.

V úterý by mělo být polojasno, ojediněle slabé sněhové přeháňky, zejména v severních horských oblastech. Noční teploty -2 až -6, ve vyšších polohách se sněhovou pokrývkou až -10 °C. Odpolední -2 až 2 stupně Celsia. Slabý proměnlivý vítr do 10 km/h.

Ve středu bude zřejmě polojasno. Noční teploty klesnou na -2 až -6 °C, ve vyšších polohách se sněhovou pokrývkou až -10 stupňů Celsia. Odpolední teploty -2-2 °C. Slabý jihovýchodní vítr bude vát rychlostí 5-10 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme