Odpoledne, v noci i zítra zataženo až oblačno

Odpoledne bude zataženo až oblačno, k večeru v Čechách déšť, místy mlhy. Nejvyšší teploty 4-8 °C, v 1000 metrech na horách kolem pěti. Mírný jihozápadní vítr 5-20 km/h. Rozptylové podmínky budou většinou dobré. Tlaková tendence: Setrvalý stav.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V noci čekejte zataženo až oblačno s deštěm, místy mlhy. V Čechách k ránu od západu ustávání srážek a částečné ubývání oblačnosti. Nejnižší teploty 6-3 °C. Jihozápadní až západní vítr 10 až 25 km/h.

V pondělí bude převážně oblačno, místy přeháňky, na horách přechodně smíšené nebo sněhové. Odpoledne v Čechách postupně od západu opět přibývání oblačnosti, k večeru ojediněle déšť. Nejvyšší teploty 5-8 °C. Mírný severozápadní až západní vítr bude vát rychlostí 10-25 km/h. Tlak bude mírně stoupat. Rozptylové podmínky by měly být většinou dobré.

V úterý by měly být ráno místy mlhy, přes den oblačno až skoro zataženo, místy, zejména na severu a severozápadě republiky déšť nebo mrholení. Nejnižší noční teploty 5-1 stupňů, nejvyšší denní 5-9 °C. Mírný jižní až jihozápadní vítr 3-7 m/s.

Předpověď na středu zní: Oblačno, na frontě přechodně zataženo s deštěm. Odpoledne od západu protrhávání oblačnosti a místy přeháňky. Nejnižší noční teploty 7-3 °C, nejvyšší denní 8-12 °C. Čerstvý jihozápadní až západní vítr 4 až 9 m/s.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme