Odpoledne zataženo - na Štědrý den oblačno

Odpoledne bude místy zataženo nízkou oblačností, jinak polojasno až skoro jasno. Nejvyšší denní teploty -5 až -1 °C, v místech s nízkou oblačností kolem -7 stupňů, v 1000 m na horách kolem 1 stupně Celsia, v Jeseníkách a Beskydech kolem -2 °C.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Čechách mírný jižní až jihozápadní vítr 5 až 20 km/h, čerstvý vítr 20 - 30 km/h, v nárazech kolem 50 km/h. Tlak bude mírně klesat a rozptylové podmínky budou místy mírně nepříznivé.

V noci bude zataženo nízkou oblačností, na horách a místy i v nižších polohách skoro jasno. Ojediněle mrznoucí mlhy. Nejnižší noční teploty -4 až -8 °C, ojediněle při zmenšené oblačnosti až -10 stupňů Celsia. Slabý jižní až jihozápadní vítr do 15 km/h, na severovýchodě mírný 15 až 25 km/h.

V neděli bude místy zataženo nízkou oblačností, jinak skoro jasno až polojasno, ojediněle mrznoucí mlhy. Nejvyšší denní teploty -2 až 2 °C, v místech s nízkou oblačností kolem -4 stupňů, v 1000 m na horách kolem 2 stupňů Celsia. Mírný jižní až jihozápadní vítr 5 až 20 km/h. Tlak bude mírně až slabě klesat a rozptylové podmínky budou většinou mírně nepříznivé.

V pondělí bude oblačno až zataženo, na severozápadě občas, jinde jen ojediněle sněžení, v nížinách déšť se sněhem nebo i mrznoucí déšť. Nejnižší noční teploty 0 až -4 stupně, při zmenšené oblačnosti kolem -8 °C, nejvyšší denní -1 až 3 stupně Celsia. Mírný jihozápadní, později jihovýchodní vítr 5 až 20 km/h.

V úterý bude oblačno až zataženo, místy déšť se sněhem nebo i mrznoucí déšť, na horách sněžení. Noční teploty 0 až -4 stupně, ojediněle až -6 stupně, nejvyšší denní -1-3 °C. Mírný severovýchodní vítr 5 až 20 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme