ODS mimořádně jedná o situaci v hlavním městě

Regionální rada a zastupitelský klub ODS začíná mimořádně jednat o situaci v hlavním městě. Občanští demokraté se poradí o tom, jak odpovědět na úterní výzvu volebního vítěze TOP 09, aby se do vyjednávání o podobě nové pražské radnice vložil premiér a šéf ODS Petr Nečas.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bohuslav Svoboda, lékař a kandidát ODS na pražského primátora | Foto: Alžběta Švarcová

Na jednání dorazil i předseda pražské ODS Boris Šťastný a kandidát na pražského primátora Bohuslav Svoboda. Probírat budou aktuální politickou situaci v Praze.

Podle vnitrostranických hlasů v ODS zatím není jasné, zda většina přítomných podpoří další jednání s TOP 09 nebo s ČSSD.

TOP 09 totiž dospěla k závěru, že pražské ODS nejde o změnu stylu politiky, ale o udržení dosavadních mocenských pozic ve prospěch podnikatelských skupin napojených na ODS a ČSSD.

Olej do ohně ještě přililo dnešní prohlášení prezidenta Václava Klause, který řekl, že nechápe, proč se kolem jednání o pražské koalici ODS a ČSSD dělá takový rozruch.

Tereza Tomášková, Klára Bílá, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme