ODS ostře vystoupila proti ministru Rathovi

Výkonná rada ODS ostře vystoupila proti ministru zdravotnictví Davidu Rathovi. Téma současného zdravotnictví bylo jedním z hlavních bodů jejího sobotního jednání. Občanští demokraté prohlásili, že protestují proti stupňující se vulgarizaci české politiky a pokračující aroganci a hulvátství Davida Ratha.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mirek Topolánek a Miroslava Němcová | Zdroj: ČTK

Předseda ODS Mirek Topolánek ministra zdravotnictví požádal, aby se omluvil hejtmanům za výroky o rozkrádání krajských nemocnic. Podle Topolánka se veřejnost už přesvědčila, že tyto nemocnice poskytují kvalitní péči.

"Právě nyní hrozí omezování lékařské péče, nikoli z vůle hejtmanů, ale ze zvůle ministerstva zdravotnictví. Dále žádáme předsedu vlády Jiřího Paroubka, aby vysvětlil slova ministra Ratha určená hejtmanům:´Pokud to nepochopí, dostanou pěstí do nosu.´ Vnímáme je jako oznámí trendu České strany sociálně demokratické. Včera urážel prezidenta republiky, dnes hrozí pěstí do nosu hejtmanům, zítra všem lidem této země," uvedl šéf ODS.

Marika Táborská, Petra Hynčíková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme