Ohlášená technoparty v Andělce se zatím obešla bez problémů

Na technoparty v osadě Andělka na Frýdlantsku tančí zhruba 600 lidí. Akce začala v pátek a zatím se obešla bez zásahu policie.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

technoparty (illustrační foto)

technoparty (illustrační foto) | Foto: Josef Šmejkal

Do osady Andělka u Višňové dorazilo během sobotního odpoledne ještě několik aut s dalšími technaři, kteří zůstávají na louce. Organizátoři mají situaci pod kontrolou, a vzhledem k tomu, že očekávali minimálně dvojnásobný počet návštěvníků, vše probíhá v klidu. Na místě jsou mobilní toalety i cisterny s vodou.

Policie do sobotního podvečer nezasahovala a na party plní spíše funkci pořádkové služby. Jak Českému rozhlasu potvrdila liberecká policejní mluvčí Vlasta Suchánková, hlídky kontrolují přijíždějící řidiče a v neděli po skončení party budou s testry na přítomnost drog i trubičkami na alkohol kontrolovat všechny, kteří budou areál opouštět.

Výkonné soundsystémy jsou otočené směrem od obce a podle místostarosty Višňové Ivana Bubeníčka pořadatelé po půlnoci hudbu mírně ztlumili. Ticho by se mělo v Andělce rozhostit v neděli po poledni a v pondělí začne generální úklid, na který pořadatelé vybírají peníze od technařů.

Přečtěte si také:
Účast na technoparty v osadě Andělka je oproti předpokladům sotva třetinová
Policie rozpustila začínající technoparty na jihu Moravy
Technoparty na jihu Moravy začala. Účastníci se sjeli na louku u Mikulčic

Marika Táborská, Ivana Schoffelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme