Onderka: Moje kandidatura na prezidenta je pouze virtuální realitou

Primátor Brna Roman Onderka neuvažuje o kandidatuře na post prezidenta. Řekl to ve Dvaceti minutách Radiožurnálu. Onderka tak reagoval na návrh hejtmana Michala Haška, který na stranické konferenci ČSSD řekl, že prezidentem by se mohli stát Roman Onderka, Lubomír Zaorálek nebo Zdeněk Škromach. Onderka ale označil takový návrh za virtuální realitu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Roman Onderka, brněnský primátor a místopředseda ČSSD | Foto: Tomáš Adamec

„Vůbec nevím, co se bude dít za měsíc, natož za tři roky. Ale o této myšlence jsem vůbec neuvažoval, ani se jí nezabývám. Co se týče kandidatury na prezidenta, vnímám to ve vztahu k mé osobě jako virtuální realitu.

Dvacet minut Radiožurnálu


Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu.

Záznam pořadu najdete v RÁDIU NA PŘÁNÍ www.radiozurnal.cz/audio.

Martin Veselovský, Alžběta Rákosová, Lucie Maňourová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme