Policie pátrá po 84leté ženě z pražského Zličína. Trpí stařeckou demencí a rodina o ni má strach

Policie pátrá po čtyřiaosmdesátileté Jiřině Jelínkové z pražského Zličína. Podle příspěvku Policie ČR na sociální síti X u sebe nemá mobilní telefon, doklady ani peněženku a rodina o ni má strach. Žena byla naposledy spatřena v neděli večer. Podle policejní databáze měří 150 až 170 centimetrů. V případě, že máte informace o tom, kde se žena nachází, kontaktuje Policii ČR.

Aktualizováno Praha (Aktualizováno: 16:43 25. 6. 2024) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Seniorka

Hledaná žena trpí stařeckou demencí, cukrovkou a rodina má o ni strach | Foto: Marek Máčala

„Hledaná byla naposledy viděna včera (v neděli) večer kolem dvacáté hodiny v místě svého bydliště na Zličíně,“ psala v pondělí Policie České republiky na svých stránkách.

Hledaná byla naposledy viděna včera (v neděli) večer | Foto: Marek Máčala

„Dnes (v pondělí) kolem poledne ji navštívil vnuk a babičku doma již nenašel. Žena z bytu odešla pravděpodobně nalehko, doma nechala peněženku, doklady i mobilní telefon,“ dodává na stránkách policie.

Jmenovaná trpí stařeckou demencí, cukrovkou a rodina má o ni strach. Podle policejní databáze žena měří 150 až 170 centimetrů.

„Pokud jste ji viděli nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku 158. Děkujeme,“ píše Policie ČR na sociální síti X.

edr Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme