Ostatky z podezřelých balíků stále na expertíze

Jihomoravská policie nebude zřejmě v tomto týdnu podávat žádné informace k nalezeným částem lidského těla ve dvou balících na brněnských poštách. Embargo zdůvodnila vyšetřovatelka případu tím, že v následujících dnech nebudou k dispozici žádné konkrétnější údaje a předběžné informace by se mohly později ukázat jako nesprávné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V případě, že by byly objeveny další podobné balíky, podala by policie pouze stručnou zprávu o nálezu. Českému rozhlasu to dnes řekla jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková: "Dosavadní nálezy jsou v současné době podrobeny speciálnímu vyšetření. Provádí se odborné vyšetření biologické, chemické, genetické a následně i pitva. Během tohoto týdne nebudou známy žádné podrobnější výsledky. Bližší informace a případná identifikace osoby je značně ztížena pokročilým rozkladem. Mimo samotnou analýzu těchto nalezených částí těla spolupracujeme s pražskými kolegy z kriminální služby."

Markéta Kaclová, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme