Ostrava zažila velkou policejní razii

Ostrava má za sebou rušnou noc. Policisté tam rozjeli velkou razii. Přes sedmdesát mužů zákona hlídkovalo na silnicích, kontrolovalo bary a pátralo po hledaných osobách. Na cestách se zajímali hlavně o řidiče, kteří před jízdou pili alkohol. Ti, kteří pracují v civilu, zase pátrali po distributorech drog.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stodolní ulice | Foto: F. Tichý

Přes sedmdesát policistů v noci na dnešek vyrazilo v Ostravě na mohutnou kontrolní akci. Zajímali se o kradené věci, pátrali po hledaných osobách nebo kontrolovali kluby na známé Stodolní ulici.

Velitel zásahu Robert Kuhn Českému rozhlasu řekl, že akce je určitě mimořádná: "Slibujeme si od toho, že dojde k eliminaci trestné činnosti na území města Ostravy. Hlavně pak ve vytipovaných teritoriích, kde dochází k závažným trestným činům, to znamená v centru města, Stodolní."

Policisté na cestách si zase všímali řidičů, kteří před jízdou pili alkohol. Někteří pozitivní pak dechovou zkoušku vysvětlovali po svém, třeba tím, že si vzali žaludeční kapky. "V tom případě jste však měli dbát údajů na etiketě lék," zněla odpověď policisty.

Andrea Čánová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme