Ostravští policisté chytli brutální lupiče

Ostravští policisté zatkli dvojici lupičů, kteří je překvapili nesmírnou brutalitou. Bratři ve věku dvacet a pětadvacet let během půl hodiny přepadli čtyři náhodné chodce. Dosud jsou netrestaní, jeden se chtěl dokonce stát vojákem z povolání a podle kriminalistů pocházejí z bezproblémového rodinného prostředí. V osudný den navštívili několik restaurací a poslední peníze prohráli na hracích automatech. Časně ráno, když šli lidé do práce vyběhli do ulic poblíž restaurace a přepadli prakticky každého, kdo se jim dostal pod ruku. Své oběti kopali, bili a šlapali po nich.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ostrava

Jak upřesňuje policejní komisař Ivo Kmětík nejvíce ublížili sedmasedmdesátiletému důchodci, který navíc trpí oční vadou a ještě používá naslouchátko. "Jeho hlava se podobala červenému míči. Na čele měl ještě stopu od obuvi pachatele. Takovou intenzitou na něj pachatel působil, že mu vytlačil vzor boty. Při pohledu se i těm otrlejším tajil dech."

Markéta Kaclová, Andrea Čánová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme