Ozbrojenci ukradli v Brně za bílého dne tři milióny

Brněnští policisté hledají dva ozbrojené gangstery, kteří v pátek odpoledne uloupili v centru Brna tři milióny korun. Maskovaní muži přepadli pracovníky soukromé firmy v okamžiku, kdy vezli tržbu do pobočky České spořitelny na Kounicově ulici. Lupiči si na muže převážející peníze počíhali u zadního vchodu banky, do očí jim nastříkali slzný plyn a vyhrožovali střelbou z brokovnice. Poté je vyhodili z auta a odjeli.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

pistole | Foto: Jan Rosenauer

"Na ulici Mezírka došlo při předávání peněz k přepadení osádky vozidla dvěma muži, kteří mezi sebou mluvili rusky, byli ozbrojeni střelnými zbraněmi a odcizili vozidlo s kufříkem, kde byla částka kolem tří miliónů," popsal Radiožurnálu případ brněnský mluvčí policie České republiky, Zdeněk Lubas.

Ukradený Ford Tranzit policisté podle mluvčího objevili 300 metrů od místa přepadení. Po pachatelích policie intenzivně pátrá. Spolu s oběma přepadenými muži, kteří jsou nyní v šoku, v blízké době sestaví podobu pachatelů. Podle policistů byl jeden z lupičů maskován černými brýlemi a druhý černou čepici naraženou do čela.

Martin Hromádka, Štěpánka Čechová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme