Pachatel včerejší krádeže zbraní už znám

Už včera večer zadržela vojenská policie pachatele včerejší krádeže bedny s armádními pistolemi z muničního skladu v Bohdalicích na Vyškovsku. Zmizení zbraní zjistila po 14. hodině ostraha objektu a vojenští policisté se psem našli během krátké doby neporušenou bednu se všemi zbraněmi, ukrytou nedaleko objektu. Případ ale v tuto chvíli nechce nikdo podrobněji komentovat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oldřich Holeček z tiskové služby generálního štábu Armády České republiky nám pouze ocitoval oficiální tiskovou zprávu k případu: "V průběhu výslechu vytipovaného okruhu podezřelých osob byl jako pachatel zjištěn voják základní služby, příslušník zásobovací základny munice v Bohdalicích. Ten se k činu doznal a podrobně popsal způsob spáchání skutku Případ je šetřen vojenskou policií pro důvodné podezření ze spáchání terstného činu krádeže a nedovoleného ozbrojování. Dnes bude případ předán vyšetřovateli Okresního úřadu vyšetřování Policie ČR ve Vyškově."

Markéta Kaclová, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme