Pachatel včerejší krádeže zbraní už znám

Už včera večer zadržela vojenská policie pachatele včerejší krádeže bedny s armádními pistolemi z muničního skladu v Bohdalicích na Vyškovsku. Zmizení zbraní zjistila po 14. hodině ostraha objektu a vojenští policisté se psem našli během krátké doby neporušenou bednu se všemi zbraněmi, ukrytou nedaleko objektu. Případ ale v tuto chvíli nechce nikdo podrobněji komentovat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Oldřich Holeček z tiskové služby generálního štábu Armády České republiky nám pouze ocitoval oficiální tiskovou zprávu k případu: "V průběhu výslechu vytipovaného okruhu podezřelých osob byl jako pachatel zjištěn voják základní služby, příslušník zásobovací základny munice v Bohdalicích. Ten se k činu doznal a podrobně popsal způsob spáchání skutku Případ je šetřen vojenskou policií pro důvodné podezření ze spáchání terstného činu krádeže a nedovoleného ozbrojování. Dnes bude případ předán vyšetřovateli Okresního úřadu vyšetřování Policie ČR ve Vyškově."

Markéta Kaclová, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme