V Pardubicích se srazil autobus s osobním autem. Nejméně 14 lidí je zraněných, na místo letěl vrtulník

V pardubické městské části Dražkovice se srazil autobus s osobním autem. Autobus skončil v poli. Záchranáři ošetřili 14 lidí, z toho pět bylo středně těžce zraněno. Policie na silnici číslo 324 odklání dopravu. Policie silnici zprůjezdnila kolem 22.30.

Pardubice (Aktualizováno: 22:34 22. 3. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V Dražkovicích se srazil autobus s autem. | Zdroj: HZS Pardubického kraje

Mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková říká, že v autobuse cestovalo asi 15 lidí. „Na místě zasahují profesionální hasiči z Pardubic se třemi vozy. Na místo byl vyslán i evakuační autobus. V autobusu cestovalo asi 15 osob. Vrtulník letecké záchranné služby přilétl taktéž k nehodě,“ popsala Radiožurnálu.

V Dražkovicích se srazil autobus s autem. | Zdroj: HZS Pardubického kraje

Sanitky je odvezly do chrudimské a pardubické nemocnice. V osobním voze se nikdo nezranil. „Dechová zkouška u řidičů byla negativní,“ řekla Maturová. ČTK uvádí, že v autobuse bylo 17 cestujících.

Kvůli nehodě záchranáři spustili traumaplán, ten zahajují od deseti zraněných. Mimořádnou událost ukončili po 20.00.

Nehoda se stala na silnici druhé třídy číslo 324 u křižovatky před Mikulovicemi. Autobus jel směrem na Mikulovice, z vedlejší silnice jela Škoda Octavia.

Vážná dopravní nehoda autobusu a osobního vozidla na silnici II/324 v Dražkovicích na Pardubicku. Doprava je odkláněna, na místě jsou zranění. Probíhá vyprošťování. Tisková mluvčí na místě.

19:43 – 22. 03. 2019

4 4

V Dražkovicích se srazil autobus s autem. | Zdroj: HZS Pardubického kraje

Vendula Bartoňková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme