Strážníci v Pardubicích řešili tři potyčky vyvolané stejnou skupinou. Dva muži skončili v nemocnici

Pardubičtí strážníci museli zasahovat v noci z pátka na sobotu hned třikrát. Na Pernštýnském náměstí řešili tři rvačky spojené s agresivitou. Všechny konflikty spojuje stejná skupina útočníků. „Ve dvou případech potyček jsou výsledkem krvavá zranění,“ uvedla městská policie na facebooku. Není to tento měsíc poprvé.

Pardubice Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pardubičtí policisté zasahovali v noci na sobotu u třech potyček

Pardubičtí policisté zasahovali v noci na sobotu u třech potyček | Foto: Facebook - Městská policie Pardubice

První incident se odehrál krátce po sobotní půlnoci. Strážníci spolu s policisty na místě potyčky nalezli 47letého muže, který měl poraněnou hlavu, tekla mu z ní krev. Muže předali do péče záchranné službě.

Policie zadržela muže, který hodil zápalnou láhev do ubytovny. Hrozí mu až výjimečný trest

Číst článek

Hodinu po půlnoci řešili policisté druhý případ. Skupina mladíků napadla 27letého muže, kterému způsobili také krvácející zranění hlavy. I jeho odvezli lékaři do nemocnice.

Třetí výjezd proběhl kolem půl čtvrté hodiny. Na Pernštýnském náměstí se zřejmě stejná agresivní skupina pokoušela vyprovokovat další konflikt. Strážníci proto na místě zůstali do doby, než tyto provokace ustaly, uvedli strážníci na facebooku.

Obdobné incidenty už strážníci tento měsíc řešili. Dvě po sobě jdoucí napadení, která skončila krvavým zraněním, se odehrála v noci 17. července. V tomto případě po půlnoci zasahovali u dvou potyček s podobným scénářem.

„Ve všech případech podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví strážníci poskytli Policii České republiky maximální součinnost při zajištění svědků i důkazních prostředků, aby se případy mohla dále zabývat,“ sdělila Městská policie Pardubice.

aur Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme