Pátrání po devítileté dívce v pražské Troji pokračuje

Policisté rozhodnou o dalším postupu v pátrání po zmizelé devítileté dívce v pražské Troji. Včera zadrželi muže, kterého podezírají, že má s případem něco společného. Jeho výslech trval až do pozdních nočních hodin.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Do rozsáhlého pátrání v Troji jsou zapojeni policisté i vojáci | Zdroj: ČTK

Podle dostupných informací zatím ani výslech zadrženého muže, ani včerejší intenzivní pátrání v zahradní kolonii, kde stopy po devítileté dívce končí, žádné konkrétní výsledky nepřinesly.

Vyšetřovatelé našli pouze batoh a láhev s pitím – tedy věci, se kterými holčička ze školy odešla. Oznámili však, že mají důvod se domnívat, že zadržený člověk má s jejím zmizením něco společného.

Server Lidovky.cz uvedl, že policie zřejmě podezřelého v souvislosti se zmizením dítěte během několika hodin obviní. Spekuluje se o tom, že ho kriminalisté našli na základě DNA odebrané z dívčina batohu. Znamenalo by to, že ho mají v registru již trestaných lidí.

Devítiletá školačka zmizela cestou ze školy minulou středu v pražské čtvrti Troja.

Lenka Šumová, Lucie Maňourová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme