Pátrání po Kájínkovi dosud bez úspěchu

Policie dnes po 17. hodině ukončila rozsáhlé pátrání po dvojnásobném vrahovi Jiřím Kájínkovi na Šumpersku a v terénu nyní ponechává pouze hlídky. Celodenní pátrání po uprchlém vězni končí bez úspěchu. Policie však dosud nevyloučila verzi, že se nájemný vrah i nadále může ukrývat v okolí Mírova. Proto se zítra ráno vrátí na Šumpersko stejný počet policistů jako dnes.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie po celý den nenašla nic, co by ji přivedlo na Kájínkovu stopu. Prověřovala dva nadějné telefonáty lidí, kteří uvedli, že se v jejich blízkosti objevil člověk podobný uprchlému vězni. Nakonec se stopa ukázala jako lichá.

Do pátrací akce se kromě stovky policistů v severomoravském, jihomoravském a východočeském regionu zapojili i policisté na hranicích a Interpol. Svým kolegům po celé Evropě rozeslali čeští policisté Kájínkův popis a základní údaje o jeho osobě a trestné činnosti. Na uprchlíka byl vydán mezinárodní zatykač.

Kájínek utekl z jednoho z nejpečlivěji střežených vězení v České republice v neděli vpodvečer. Uprchlý trestanec, který byl podle pracovníků věznice ve velmi dobré fyzické kondici, byl loni odsouzen na doživotí za dvojnásobnou nájemnou vraždu, protože na objednávku zastřelil podnikatele a muže z jeho ochranky.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme