Pátrání po Kájínkovi dosud bez úspěchu

Policie dnes po 17. hodině ukončila rozsáhlé pátrání po dvojnásobném vrahovi Jiřím Kájínkovi na Šumpersku a v terénu nyní ponechává pouze hlídky. Celodenní pátrání po uprchlém vězni končí bez úspěchu. Policie však dosud nevyloučila verzi, že se nájemný vrah i nadále může ukrývat v okolí Mírova. Proto se zítra ráno vrátí na Šumpersko stejný počet policistů jako dnes.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie po celý den nenašla nic, co by ji přivedlo na Kájínkovu stopu. Prověřovala dva nadějné telefonáty lidí, kteří uvedli, že se v jejich blízkosti objevil člověk podobný uprchlému vězni. Nakonec se stopa ukázala jako lichá.

Do pátrací akce se kromě stovky policistů v severomoravském, jihomoravském a východočeském regionu zapojili i policisté na hranicích a Interpol. Svým kolegům po celé Evropě rozeslali čeští policisté Kájínkův popis a základní údaje o jeho osobě a trestné činnosti. Na uprchlíka byl vydán mezinárodní zatykač.

Kájínek utekl z jednoho z nejpečlivěji střežených vězení v České republice v neděli vpodvečer. Uprchlý trestanec, který byl podle pracovníků věznice ve velmi dobré fyzické kondici, byl loni odsouzen na doživotí za dvojnásobnou nájemnou vraždu, protože na objednávku zastřelil podnikatele a muže z jeho ochranky.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme