Pátrání po sourozencích z Hranic je stále bezvýsledné

Další den bez výsledku pokračovalo na Vyškovsku pátrání po dvou zmizelých dětech z Hranic na Moravě, které jsou nezvěstné od 30. července. Tehdy odjely spolu se svým belgickým švagrem Stephanem Knaepenem z Brna na výlet. Děti od té doby nikdo nespatřil. Opuštěné cizincovo vozidlo našla policie v úterý u Ostopovic na Brněnsku. O den později objevila u obce Nebovidy také Belgičanovo tělo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policii se už podařilo identifikovat a prohledat sedm míst, která Belgičan s dětmi navštívil. Jejich snímky policisté získali z fotoaparátu nalezeného v opuštěném cizincově vozidle. Na filmu jsou fotografie z Nesovic, Bučovic a Hustopečí nad Bečvou. Další snímky zachycují i místa mimo region jižní Moravy. Jak Radiožurnálu řekla jihomoravská policejní mluvčí Dagmar Bartoníková, kriminalisté do pátrání o víkendu nasadili také vrtulník s termovizí, ale bez pozitivního výsledku.

Desetiletý Jan Vosmanský měří 150 centimetrů, má hnědé vlasy střižené na ježka a hnědé oči. Jeho o dva roky starší sestra Dagmar měří 170 centimetrů, má světlé vlasy a zelenohnědé oči.

Petr Doležel, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme