Pátrání po Terezce Čermákové stále bez výsledku

Policie stále neúspěšně pátrá po pětileté Terezce Čermákové, která se ve středu kolem 13. hodiny ztratila z hřiště v Polské ulici v Kladně - Kročehlavech. Rozsáhlá policejní akce dosud nepřinesla žádnou stopu, jak Českému rozhlasu 1 - Radiožurnálu řekla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Do pátrací akce je zapojeno bezmála 400 policistů, nasazeni byli také speciálně vycvičení psi a vrtulník s termovizí. Doposud se ale nepodařilo zachytit jedinou stopu.

Potápěči ve čtvrtek prohledali rybník v blízkosti jejího bydliště, ale ani oni žádnou stopu neobjevili. Pátrání proto bylo rozšířeno i na všechny vodní plochy ve městě. Kontrolují se i všechny sklepy i nebytové prostory v domech.

Zmizení dívky ohlásila její matka, která se kvůli nákupu na okamžik vzdálila. Terezka je sto centimetrů vysoká, štíhlé postavy, blond vlasů střižených ke krku. Na sobě měla mikinu s myšákem Mikym a fialové šusťákové kalhoty.

Její zvětšenou fotografii naleznete ve fotogalerii.

Milan Kopp, Lenka Rákosová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme