Pátrání po Terezce Čermákové stále bez výsledku

Policie stále neúspěšně pátrá po pětileté Terezce Čermákové, která se ve středu kolem 13. hodiny ztratila z hřiště v Polské ulici v Kladně - Kročehlavech. Rozsáhlá policejní akce dosud nepřinesla žádnou stopu, jak Českému rozhlasu 1 - Radiožurnálu řekla mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Do pátrací akce je zapojeno bezmála 400 policistů, nasazeni byli také speciálně vycvičení psi a vrtulník s termovizí. Doposud se ale nepodařilo zachytit jedinou stopu.

Potápěči ve čtvrtek prohledali rybník v blízkosti jejího bydliště, ale ani oni žádnou stopu neobjevili. Pátrání proto bylo rozšířeno i na všechny vodní plochy ve městě. Kontrolují se i všechny sklepy i nebytové prostory v domech.

Zmizení dívky ohlásila její matka, která se kvůli nákupu na okamžik vzdálila. Terezka je sto centimetrů vysoká, štíhlé postavy, blond vlasů střižených ke krku. Na sobě měla mikinu s myšákem Mikym a fialové šusťákové kalhoty.

Její zvětšenou fotografii naleznete ve fotogalerii.

Milan Kopp, Lenka Rákosová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme