Policie pátrá po sedmnáctileté matce s dcerou. Jsou nezvěstné od soboty

Českolipští kriminalisté pátrají po sedmnáctileté matce s 16měsíční dcerou. Jsou nezvěstné od soboty, kdy žena s dítětem z domova odešla kolem 16. hodiny a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. S žádostí o pomoc se v pondělí na policii obrátila sestra mladé matky. Dítě má být ve výhradní péči babičky. Informace k výskytu či pohybu matky a dítěte lze sdělit na kterékoliv policejní služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158.

Mimoň (Českolipsko) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

V době odchodu měla na sobě mladá žena tmavou vestu, pod ní tmavou mikinu, tmavé legíny, pletenou zimní čelenku. Dítě mělo naposledy na sobě kytičkovanou modro-růžovou bundu s bílým kožíškem kolem límce kapuce a červeného kulicha | Zdroj: Policie České republiky

Policie pátrá po sedmnáctileté Sáře Bendikové a 16měsíční Emílii. Při odchodu sedmnáctiletá žena poprosila svoji matku, aby jí půjčila telefon, aby si mohla poslat SMS.

„Její matka jí tedy telefon půjčila a od té doby dceru ani vnučku neviděla,“ uvedla Šrýtrová. V případě sedmnáctileté ženy jde o opakované pohřešování a útěky z domova.

V době odchodu měla na sobě mladá žena tmavou vestu, pod ní tmavou mikinu, tmavé legíny, pletenou zimní čelenku. Vysoká je zhruba 160 až 165 centimetrů, je hubené postavy. Má černé dlouhé vlasy, hnědé oči a oválný obličej.

Dítě mělo naposledy na sobě kytičkovanou modro-růžovou bundu s bílým kožíškem kolem límce kapuce a červeného kulicha. Na výšku má dítě od 70 do 75 centimetrů, je hubené postavy.

Má hnědé krátké vlasy, hnědé oči a oválný obličej. Kočárek je šedé konstrukce s hnědou látkovou barvou se světle žlutým až béžovým pruhem ve střední části.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme