Policie pátrá po studentovi z Hradce Králové, rodina má strach o jeho život

Policie od čtvrtka pátrá po dvaadvacetiletém vysokoškolákovi z Hradce Králové Ondřeji Kavkovi. Jeho matka s ním naposledy mluvila ve středu okolo osmé hodiny večerní.

Hradec Králové Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hledaný Ondřej Kavka z Hradce | Foto: Policie ČR

„Řekl jí, že je na brigádě, kam měl opět dorazit následující den. Jeho zaměstnavatel však matce včera před 14.00 volal, že se její syn do práce nedostavil. Jelikož je důvodná obava o jeho život, žádáme občany o spolupráci,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Mladíkova matka v jeho bytě našla všechny jeho doklady, mobil i klíče. „Policisté po něm okamžitě začali pátrat, prověřili zdravotnická zařízení a jeho kamarády. Zatím bohužel bez úspěchu,“ uvedla Kormošová. Informace o pohřešovaném lze zavolat na bezplatnou linku 158.

Ondřej Kavka je hubený, vysoký asi 180 centimetrů, vypadá starší - na 23 až 25 let. Má hnědé rovné vlasy a modré oči. Policie ČR zveřejnila jeho profil na svých webových stránkách.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme