Po Krejčířovi pravděpodobně zmizela i jeho manželka

Po podnikateli Radovanu Krejčířovi, který utekl policii při zatýkání, pravděpodobně zmizela i jeho manželka Kateřina. Žena, která je stíhána pro praní špinavých peněz, nepřišla minulý týden na plánovaný policejní výslech. Kde se právě nachází, neví ani její advokát.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radovan Krejčíř | Foto: Policie ČR

Předseda vlády Jiří Paroubek k tomu řekl, že útěk Krejčíře považoval za chybu policie, tohle je podle něj něco jiného. "Neznám přesně příčiny ani důvody jejího zmizení ani jestli byla stíhána či nikoliv, a tak se k tomuto problému neumím vyjádřit," řekl Paroubek Českému rozhlasu.

Předseda nejsilnější opoziční strany Miroslav Topolánek považuje možný útěk manželky Radovana Krejčíře za další ukázku neschopnosti policie. S nadsázkou podotkl, že doufá, že policie podnikatele nezastřelí na útěku.

"Myslím, že by Radovan Krejčíř měl co říct o praktikách, které jsou v dnešních složkách policie a vyšetřování kriminálních činností a organizovaného zločinu. To, že unikla jeho žena, je jen pokračováním neschopnosti. Myslím, že teď už snad nikdo nepochybuje o skutečnosti, že ministr Bublan není člověkem na správném místě, že ryba smrdí od hlavy a že by tuto situaci měl pan premiér řešit," kritizoval Topolánek.

Alžběta Havlová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme