Po rozhlasových vlnách přímo na šampionát

Chcete vědět, jak si vedou čeští reprezentanti na mistrovství světa v klasickém lyžování? Zajímá vás, jak šampionát poznamenal běžný život v Liberci? Poslouchejte od 18. února do 1. března Radiožurnál - jedinou rozhlasovou stanici, která vám nabídne kompletní zpravodajství z této mimořádné sportovní události. S Radiožurnálem budete moci být přímo na místě, a to s jistotou, že vám neunikne nic podstatného.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

MS v klasickém lyžování Liberec 2009 | Foto: Listdesign, s. r. o.

Radost a euforii z vítězství, zklamání z neúspěchu, ale i postřehy ze zákulisí šampionátu a ze života města, které v současnosti žije sportem - to i mnoho dalšího naladíte v druhé polovině února na frekvencích Radiožurnálu.

Právě Český rozhlas je totiž díky svému členství v Evropské vysílací unii vlastníkem vysílacích práv z mistrovství světa v klasickém lyžování - a Radiožurnál se tak stal jedinou stanicí, která z Liberce nabídne přímé vstupy a reportáže ze všech důležitých momentů šampionátu.

S Radiožurnálem budete mít možnost být u toho nejdůležitějšího, co lyžařský šampionát v Liberci přinese - a zároveň nebudete muset opustit pohodlí svého domova. Tým našich sportovních reportérů se vám pokusí přiblížit také zákulisí jedné z největších sportovních událostí, která se kdy na našem území konala. A spolu s kolegy z libereckého studia Českého rozhlasu budeme mapovat ve dne i v noci, jak šampionát a jeho návštěvníci změnil život obyvatel města pod Ještědem.

Čerstvé informace, zajímavosti a rozhovory z lyžařského mistrovství i důkladnější rozbor nabídne Sportžurnál, který naladíte každý všední den po 19. hodině, o víkendu startuje už o půl hodiny dříve. Podrobnosti přímo z místa konání uslyšíte také ve zpravodajství Radiožurnálu, které ráno vysíláme každých patnáct minut, přes den obvykle po třiceti minutách.

Máte strach, že byste i přesto mohli něco podstatného, co se v Liberci událo, zameškat? Tým našich sportovních reportérů jistě vaše pochybnosti rozptýlí - slibuje totiž, že se s nejčerstvějšími informacemi a postřehy z dějiště letošního šampionátu bude hlásit i v rámci mimořádných vstupů během celého dne. S Radiožurnálem tak máte šanci být přímo na místě, které se na několik dní stane centrem lyžařského světa.

Vysílání ČRo 1 - Radiožurnálu si můžete naladit na síti VKV/FM vysílačů po celé České republice a na dlouhé vlně 270 kHz. Poslouchat nás můžete i přes internet, pomocí DVB-S přijímače (satelit Astra 3A) a ve veřejnoprávním DVB-T multiplexu (Praha, střední, jižní, západní a severní Čechy, Brněnsko, Ostravsko).

Záznamy vybraných pořadů Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu si můžete poslechnout v Rádiu na přání. Pro automatické ukládání záznamů oblíbených pořadů do svého počítače nebo mp3 přehrávače můžete využít službu Podcast.

Petr Souček, Alžběta Švarcová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme