Po střelci z Karlova náměstí policie stále pátrá

Policie velmi intenzivně pátrá po pachateli, který v úterý na pražském Karlově náměstí smrtelně postřelil vedoucího střihačů TV Nova. Postřelený muž byl ihned převezen do nedaleké nemocnice, několik hodin operován, avšak v noci na středu zraněním podlehl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oddělovací páska

Dvaatřicetiletý střihač TV Nova, kterého včera postřelil neznámý útočník v Praze na Karlově náměstí, v noci zemřel. Muž se při procházce s dítětem v kočárku zastal ženy, kterou se zbraní v ruce ohrožoval neznámý útočník. Ten pak namířil zbraň proti němu a dvakrát vystřelil.

Mluvčí Všeobecné fakultní nemocnice Petra Pekařová Českému rozhlasu řekla, že podlehl vážným zraněním: "Postřeleného muže převezli včera po 17. hodině na chirurgickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice a operace, při které asistovalo 8 chirurgů, několik anesteziologů, trvala 6 hodin. Bohužel, jeho vážná zranění nebyla slučitelná se životem, a proto postřelený muž během noci svým zraněním podlehl."

Zaměstnanec TV Nova byl v parku na náměstí na procházce s dítětem v kočárku a zastal se ženy, kterou se zbraní ohrožoval dosud neznámý muž. Ten pak na televizního pracovníka vystřelil a uprchl. Podle dostupných informací policisté zpracovali vrahův identikt a stále o něm pátrají.

Milan Kopp, Lucia Soldátová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme