Po střelci z Karlova náměstí policie stále pátrá

Policie velmi intenzivně pátrá po pachateli, který v úterý na pražském Karlově náměstí smrtelně postřelil vedoucího střihačů TV Nova. Postřelený muž byl ihned převezen do nedaleké nemocnice, několik hodin operován, avšak v noci na středu zraněním podlehl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oddělovací páska

Dvaatřicetiletý střihač TV Nova, kterého včera postřelil neznámý útočník v Praze na Karlově náměstí, v noci zemřel. Muž se při procházce s dítětem v kočárku zastal ženy, kterou se zbraní v ruce ohrožoval neznámý útočník. Ten pak namířil zbraň proti němu a dvakrát vystřelil.

Mluvčí Všeobecné fakultní nemocnice Petra Pekařová Českému rozhlasu řekla, že podlehl vážným zraněním: "Postřeleného muže převezli včera po 17. hodině na chirurgickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice a operace, při které asistovalo 8 chirurgů, několik anesteziologů, trvala 6 hodin. Bohužel, jeho vážná zranění nebyla slučitelná se životem, a proto postřelený muž během noci svým zraněním podlehl."

Zaměstnanec TV Nova byl v parku na náměstí na procházce s dítětem v kočárku a zastal se ženy, kterou se zbraní ohrožoval dosud neznámý muž. Ten pak na televizního pracovníka vystřelil a uprchl. Podle dostupných informací policisté zpracovali vrahův identikt a stále o něm pátrají.

Milan Kopp, Lucia Soldátová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme