Po Terezce stále ani stopa

Bezúspěšně pokračuje od středečního odpoledne pátrání po ani ne pětileté Terezce Čermákové z Kladna. Ta se za nejasných okolností měla ztratit z hřiště před svým domem, od té doby se do akce zapojily stovky policistů včetně speciální techniky. Jak dodává náš spolupracovník Ladislav Pavlík, ani dnešek není v tomto směru výjimkou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Už od rána vytipované lokality prohledávají speciálně vycvičení záchranářští psi, kteří jsou schopni zachytit stopy lidského pachu. Od pátku pak pátrací tým prověřuje i všechny kanály a podzemní prostory v Kladně. I přesto se ale nepodařilo objevit žádnou indicii vedoucí k nalezení metr vysoké blonďaté Terezky Čermákové. Policie stále nechce hovořit o vyšetřovacích verzích případu. Nadále prověřuje všechny informace včetně rodinných kontaktů zmizelé dívky. Kriminalisté v této souvislosti vyslýchali od pátečního večera i přítele Terezčiny matky. Toho dnes propustili na svobodu.

Markéta Kaclová, Ladislav Pavlík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme