Po Terezce stále ani stopa

Bezúspěšně pokračuje od středečního odpoledne pátrání po ani ne pětileté Terezce Čermákové z Kladna. Ta se za nejasných okolností měla ztratit z hřiště před svým domem, od té doby se do akce zapojily stovky policistů včetně speciální techniky. Jak dodává náš spolupracovník Ladislav Pavlík, ani dnešek není v tomto směru výjimkou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Už od rána vytipované lokality prohledávají speciálně vycvičení záchranářští psi, kteří jsou schopni zachytit stopy lidského pachu. Od pátku pak pátrací tým prověřuje i všechny kanály a podzemní prostory v Kladně. I přesto se ale nepodařilo objevit žádnou indicii vedoucí k nalezení metr vysoké blonďaté Terezky Čermákové. Policie stále nechce hovořit o vyšetřovacích verzích případu. Nadále prověřuje všechny informace včetně rodinných kontaktů zmizelé dívky. Kriminalisté v této souvislosti vyslýchali od pátečního večera i přítele Terezčiny matky. Toho dnes propustili na svobodu.

Markéta Kaclová, Ladislav Pavlík Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme