Po uprchlém z policejní stanice se stále pátrá

Už dva dny mostečtí policisté bezvýsledně pátrají po 39letém Dušanu Pačajovi, který ve čtvrtek odpoledne utekl přímo z ředitelství mostecké policie. Pačaj byl zatčen přímo v Mostě - v úterý krátce po loupeži.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dušan Pačaj | Foto: Policie ČR

39letému muži se podařilo utéct ve chvíli, kdy ho policisté předváděli z policejní cely do služebny. Pačaj využil situace, strčil do policisty, který ztratil rovnováhu a dal se na útěk. Jen v košili, teplácích a pantoflích vyskočil z okna v prvním patře policejního ředitelství a od té doby ho nikdo neviděl. Policie stále prohledává místa, kde by se mohl obviněný muž zdržovat. Opatření přijaly i hraniční přechody. Navíc se prošetřuje, zda některý z policistů neporušil vnitřní předpisy.

Severočeským policistům loni uteklo ze služeben několik pachatelů trestných činů. Nejznámějším případem byl útěk údajného sexuálního útočníka Martina Duny. Ten utekl z krajské policejní správy v Ústí nad Labem v listopadu 2003.

Markéta Kaclová, Eva Holá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme