Podnikatel z České Skalice terčem atentátu?

Nástražný výbušný systém explodoval na osobním vozidle Škoda Favorit podnikatele z České Skalice. Při výbuchu naštěstí nebyl nikdo zraněn. Případ šetří kriminalisté z odboru organizovaného zločinu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

havarovaný vůz | Foto: Jan Rosenauer

V automobilu byl v době výbuchu pouze 34letý majitel vozu. Exploze poničila vozidlo od levé přední části u nápravy, nikoho však nezranila. Škoda dosahuje výše 5000 korun.

Přehrát

00:00 / 00:00

J. Tomková: Exploze vozu

"Jako na vyloženě profesionální práci to na první pohled nevypadalo, ale zřejmě to asi dělal někdo, kdo o tom něco trošku ví. Je stanoveno několik variant možných pachatelů, mluvili jsme i s tím dotyčným podnikatelem, jestli nemá nějaké nepřátele a tak dále, ale žádnou konkrétní stopu v tomto okamžiku nemáme," sdělil odpoledne ředitel náchodské policie Pavel Křivka.

Policie šetří, kdo systém na vozidlo umístil a za jakým účelem. Případ, který je tohoto druhu v regionu první, převzala hradecká expozitura útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.

Milan Kopp, Marika Táborská, Jana Tomková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme