Policie: Belgičan zemřel na otravu léky

Belgičan, který před deseti dny z Brna odvezl sourozence Vosmanské na výlet, zemřel na otravu léky. Po jeho desetiletém synovci a dvanáctileté neteři policie stále bezvýsledně pátrá. Nové informace k objasnění případu přineslo vyvolání snímků z fotoaparátu, který byl nalezen v autě Belgičana.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na několika záběrech filmu založeného ve fotoaparátu policie poznala místa, odkud byly fotografovány, a kde se skupinka pravděpodobně pohybovala. "Na žádném snímku není vyfocena žádná osoba, jeden ze snímků je z Nesovic, další z Bučovic a třetí je z Hustopečí nad Bečvou," uvedla mluvčí jihomoravské policejní správy Dagmar Bartoníková. Spekulaci o tom jestli Belgičan spáchal sebevraždu zatím nepotvrdila: "To je otevřená otázka a pravděpodobně bude velmi těžké na ni odpovědět."

Otec obou dětí, které pocházejí z devíti sourozenců, věří, že policie dělá všechno proto, aby se děti našly: "Předpokládám, že se děti najdou, ale to oni novlivní, v jakém stavu a kdy." Sám sbírá veškeré dostupné informace, které by ho přivedly k nějaké stopě, prozatím však bez výsledku.

Alžběta Kobzová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme