Policie: Belgičan zemřel na otravu léky

Belgičan, který před deseti dny z Brna odvezl sourozence Vosmanské na výlet, zemřel na otravu léky. Po jeho desetiletém synovci a dvanáctileté neteři policie stále bezvýsledně pátrá. Nové informace k objasnění případu přineslo vyvolání snímků z fotoaparátu, který byl nalezen v autě Belgičana.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na několika záběrech filmu založeného ve fotoaparátu policie poznala místa, odkud byly fotografovány, a kde se skupinka pravděpodobně pohybovala. "Na žádném snímku není vyfocena žádná osoba, jeden ze snímků je z Nesovic, další z Bučovic a třetí je z Hustopečí nad Bečvou," uvedla mluvčí jihomoravské policejní správy Dagmar Bartoníková. Spekulaci o tom jestli Belgičan spáchal sebevraždu zatím nepotvrdila: "To je otevřená otázka a pravděpodobně bude velmi těžké na ni odpovědět."

Otec obou dětí, které pocházejí z devíti sourozenců, věří, že policie dělá všechno proto, aby se děti našly: "Předpokládám, že se děti najdou, ale to oni novlivní, v jakém stavu a kdy." Sám sbírá veškeré dostupné informace, které by ho přivedly k nějaké stopě, prozatím však bez výsledku.

Alžběta Kobzová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme